O wszystkim

O FTF

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witam... Nabór na MODERATORA trwa Wejdź w ogłoszenia.

#1 2010-11-06 20:56:47

Minio_

Site ADMIN

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 9
Punktów :   

Seria o szybkich i wściekłych.

W dzisiejszym artykule postaram się przybliżyć trochę informacji o kultowej już serii, zwłaszcza dla miłośników samochodów i motoryzacji. Seria ta rozpoczęła się w 2001 roku od filmu „The Fast and The Furious”, znana w Polsce jako „Szybko i wściekle””. Okazała się wielkim hitem i po dziś rozpoznawana jest jako jeden z najlepszych filmów dotyczących tematyki motoryzacyjnej. Kolejnym filmem z serii był film pod amerykańskim tytułem „2 Fast 2 Furious” wydany w 2003 roku, w Polsce ujrzał światło dzienne w czerwcu tego samego roku. Ta część serii znana w Polsce była pod tytułem „Za szybcy, za wściekli” 3 lata później, w 2006 roku wyszła najlepsza według mnie część serii pod tytułem „The Fast and The Furious: Tokyo Drift”, która w Polsce światło dzienne ujrzała jedenastego sierpnia 2006 roku. Znana była pod kilkoma nazwami, ale najczęściej używana była nazwa - „Szybko i wściekle 3”, bądź „Szybko i wściekle: Tokyo Drift”. Ostatnia, bo czwarta część serii ukazała się pod prostym tytułem „The Fast and The Furious 4”, kolejny raz po 3 latach, ponieważ premiera w Polsce i na świecie miała miejsce trzeciego kwietnia 2009 roku. Jest to bardzo dobry film i polecam go wszystkim, a szczególnie miłośnikom motoryzacji. Dostarcza on wielkiej ilości szybkiej akcji, pościgów, wyścigów i innych wyczynów kaskaderskich, jak na hollywood'zką produkcję przystało.
http://www.warandtruththemovie.com/images/2.jpg


http://i53.tinypic.com/10pqao1.png

Offline

 
Dodawaj zdjęcia do galerii. Przestrzegaj regulaminu. Nabijaj posty.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-games.pun.pl www.przegladpolana.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl www.clan-lsg.pun.pl www.tz.pun.pl